Odwiedź stronę klimatyzacja.szczecin.pl
Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja oferujemy montaż i sprzedaż: klimatyzatory, chłodnie, lady, wentylatory, lodówki, chłodziarki
Menu
O nas
Klimatyzacja
Chłodnictwo
Wentylacja
Sklep on-line
Referencje
Kontakt
Zabezpieczenia przeciw pożarowe
Do pobrania
Komory chłodnie i mroźnie
Ocena efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych
Praca/kariera
 
Nowość !
Witryny Chłodnicze Cukiernicze
Witryny Chłodnicze Cukiernicze
Nowość - Witryny Chłodnicze Cukiernicze - Sprawdź !
PROMOCJA

KLIMATYZATOR PRZENOŚNY CHIGO
CP-25H3A-J17A
PROMOCJA

NOWOCZESNE I ENERGOOSZCZĘDNE

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

ENERGOOSZCZĘDNE INWERTERY

HITACHI  MITSHUBISHI

NIE PRZEPŁACAJ

KLIMATYZACJA W DOMU, WENTYLACJA I REKUPERATOR

Z MONTAŻEM DOSTARCZYMY DUŻO TANIEJ

STAWKA  VAT  TYLKO   8%

SOLIDNE URZĄDZENIA

KLIMATYZACJA i REKUPERACJA BEZ ZMARTWIEŃ

GWARANCJA 5 LAT

certyfikat rzetelna firma biernat chłodnictwo klimatyzacja szczecin

Wentylacja
Wentylacja

Wentylacja

Właściwa wentylacja charakteryzuje się ruchem lub krążeniem powietrza w przestrzeni, a temperatura i wilgotność utrzymana jest w zakresie, który pozwala na odpowiednie parowanie potu przez skórę. Dawniej uważano, że dyskomfort, ból głowy i ospałość często związane są ze złą wentylacją i spowodowane są wyłącznie przez zwiększenie ilości dwutlenku węgla i zmniejszenie zawartości tlenu w powietrzu. Nie ma dowodów na to, jednak, że skutki szkodliwe wynikają w dużej mierze z ingerencji w mechanizmy regulacji ciepłoty ciała. Brak prądów powietrza, a wzrost wilgotności względnej i temperatury (szczególnie zauważalne w zatłoczonych miejscach, słabo wentylowanych) zapobiega normalnemu parowaniu potu i utraty ciepła z powierzchni skóry.

Firma Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja jest w stanie rozpocząć PAŃSTWA inwestycje od bezpłatnego doradztwa i przygotowania oferty, a także przeprowadzenia oględzin miejsca inwestycji. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w projekcie, doborze, kompletowaniu i dostawie wentylacji.

Specjalizujemy się w systemach prostych i tanich. Ale równie dobrze zbudujemy system wentylacji, który będzie oszczędny w eksploatacji. Należy bowiem pamiętać, że koszt zakupu i instalacji urządzeń wentylacyjnych to tylko 15 % kosztów całkowitych eksploatacji tych urządzeń.

Wentylacja z odzyskiem ciepła na poziomie 60 % to systemy, które pracują i przynoszą oszczędności w kosztach eksploatacji  u naszych klientów. Zastosowanie POMPY CIEPŁA  jest rozwiązaniem jak najbardziej uzasadnionym w naszym klimacie.  Pompy ciepła to dobry sposób na zbyt duże rachunki za energię.


BIERNAT
Szczecin, ul. 5 lipca 30
tel. (0-91) 48 40 767
fax (0-91) 48 40 161
biernat.szczecin.pl © 2005