Odwiedź stronę klimatyzacja.szczecin.pl
Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja oferujemy montaż i sprzedaż: klimatyzatory, chłodnie, lady, wentylatory, lodówki, chłodziarki
Menu
O nas
Klimatyzacja
Chłodnictwo
Wentylacja
Sklep on-line
Referencje
Certyfikaty
Kontakt
Zabezpieczenia przeciw pożarowe
Do pobrania
Komory chłodnie i mroźnie
Ocena efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych
Praca/kariera
 
Nowość !
Witryny Chłodnicze Cukiernicze
Witryny Chłodnicze Cukiernicze
Nowość - Witryny Chłodnicze Cukiernicze - Sprawdź !
PROMOCJA

KLIMATYZATOR PRZENOŚNY CHIGO
CP-25H3A-J17A
PROMOCJA

NOWOCZESNE I ENERGOOSZCZĘDNE

JAPOŃSKA TECHNOLOGIA ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

ENERGOOSZCZĘDNE INWERTERY

HITACHI  MITSHUBISHI

NIE PRZEPŁACAJ

KLIMATYZACJA W DOMU, WENTYLACJA I REKUPERATOR

Z MONTAŻEM DOSTARCZYMY DUŻO TANIEJ

STAWKA  VAT  TYLKO   8%

SOLIDNE URZĄDZENIA

KLIMATYZACJA i REKUPERACJA BEZ ZMARTWIEŃ

GWARANCJA 5 LAT

certyfikat rzetelna firma biernat chłodnictwo klimatyzacja szczecin
Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja jest firmą istniejącą od 1995 r. Do głównych jej zadań należy: projektowanie, sprzedaż, instalacja, naprawa, konserwacja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszelkiego typu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Serwisujemy również instalacje wykonane przez inne firmy oraz urządzenia wszystkich producentów. Realizujemy kompletną obsługę począwszy od pomocy przy doborze urządzeń, poprzez terminową i niezawodną dostawę, aż do zapewnienia szybkiego i sprawnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Oferujemy pomoc w wyborze wydajnych i energooszczędnych wysokiej jakości urządzeń renomowanych firm. Od początku działalności nieprzerwanie do dziś świadczymy usługi w zakresie naprawy lodówek i zamrażarek w domach, sklepach i w gastronomii. Wykonaliśmy wiele napraw, montaży wszelkiego typu sprzętu chłodniczego, między innymi: klimatyzatory, systemy wentylacji, lady, regały, bonety, witryny, komory chłodnicze, schładzalniki napojów, lodówki i zamrażarki w wielu sklepach, biurach, mieszkaniach prywatnych, restauracjach, hotelach oraz w pomieszczeniach z serwerami komputerowymi i centralami teleinformatycznymi. Na wszystkie urządzenia i wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Dla potwierdzenia doświadczenia przedstawiamy listę niektórych klientów którzy skorzystali i byli w pełni zadowoleni z jakości naszych usług:

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. informuje, że firma BIERNAT Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie przy ul. 5-go Lipca 30 wykonała w Zespołach Okręgowych PW w Szczecinie i Gdańsku montaż (wraz ze wszystkimi pracami towarzyszącymi) niezależnych urządzeń schładzających powietrze.

Firma BIERNAT Chłodnictwo-Klimatyzacja podczas wykonywania zleconych przez PWPW S.A. prac, wykazała się rzetelnością w wykonawstwie, dobrą organizacją pracy i wymaganą przez PWPW S.A. dyspozycyjnością dostosowaną do skomplikowanych warunków prowadzenia robót.

Dobra współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić ww. firmę jako dobrego i rzetelnego partnera.

Z-ca dyrektora Pionu Techniki Ewa Niemyska

Izba Skarbowa w Szczecinie

 

Referencje dotyczące firmy: „Chłodnictwo - Klimatyzacja” Robert Biernat z siedzibą w Szczecinie, przy ul. 5 Lipca 30

Stwierdzam, iż ww. firma cechuje się solidnością, pełną fachowością i wykonuje swoje usługi zgodnie z zakresem serwisowym w terminie. Urządzenia serwisowane w budynku Izby Skarbowej w Szczecinie od momentu przejęcia w serwis przez ww. firmę (od dnia 21.05.2003r na okres 3 lat) pracują bez zastrzeżeń.

Z dotychczasowej pracy przez ww. firmę jestem bardzo zadowolony i z pełną odpowiedzialnością mogę tą firmę polecić wszystkim zainteresowanym serwisem urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Z up. Dyrektora Izby Skarbowej Andrzej Panasiuk Kierownik Oddziału Ogólnego

PPUP Poczta Polska - Gorzów Wielkopolski

PPUP Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu  pragnie poświadczyć o starannym wykonaniu umowy serwisowej przez firmę „Biernat” Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie ul. 5 Lipca 30.


 

Zakres prac objętych umową serwisową dotyczy poniższych urządzeń:
- central wentylacyjno-klimatyzacyjnych z układem chłodniczym,
- zespoły instalacji wentylacyjnej,
- zespoły nawiewne podłogowe,
- central klimatyzacyjnych.

Przy pracach serwisowych firma wykazuje dużą fachowość, dbałość o szczegóły i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia prac poświadczone autoryzacjami producentów zainstalowanych urządzeń. Firma „Biernat” Chłodnictwo-Klimatyzacja realizowała również zadania w zakresie dostaw i montażu urządzeń klimatyzacyjnych różnych producentów.

Dotychczasowa współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić w/w firmę jako solidnego i zaufanego wykonawcę.

Kierownik Działu Terenowego Zarządzania Nieruchomościami Helena Wierzbicka


PROFI-DATA Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych.

Firma Biernat wykonała w naszej firmie Profi-Data Sp. z o.o. klimatyzację serwerowni komputerowej. Klimatyzator został wyposażony w system dochładzania wodą, co pozwala na bezawaryjną pracę bez względu na warunki w jakich pracuje agregat. Instalacja odbyła się sprawnie, fachowo i szybko. Klimatyzator został dobrany doskonale, pracuje bez zastrzeżeń i utrzymuje zaplanowaną temperaturę. Firma wykonuje terminowo przeglądy serwisowe i jest zawsze do dyspozycji w przypadku problemów z urządzeniem.

Adam Budny - Prezes Zarządu

Regionalny Szpital Onkologiczny w Szczecinie

Regionalny Szpital Onkologiczny w Szczecinie pragnie poświadczyć o starannym wykonywaniu umowy serwisowej przez firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie ul. 5 Lipca 30.

Zakres prac dotyczy poniższych urządzeń:
- central klimatyzacyjnych
- central wentylacyjnych
- agregatów chłodniczych
- nawilżacze parowe
- wentylatory wyciągowe

Przy pracach serwisowych dało się zauważyć dużą fachowość, dbałość o szczegóły i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia prac poświadczone autoryzacjami producentów zainstalowanych urządzeń.

Możemy polecić firmę Biernat jako solidnego i zaufanego wykonawcę.

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Eksploatacyjnych mgr Zbigniew Dudziński


Sieć sklepów mięsnych „BYK” (hurtownia Mierzyn)

Rekomendujemy firmę Biernat Robert Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych.Wykonawca wykonał rzetelnie, fachowo, sprawnie klimatyzację czterech sklepów mięsnych. Wyposażył nasze sklepy w komory chłodnicze, które działają bezawaryjnie. W zakładzie przetwórstwa mięsnego zaprojektował, wykonał dużą chłodnie składową oraz system chłodzenia rozbieralni mięsa. Od lat serwisuje nasze urządzenia chłodnicze.

Dariusz Osiniak - właścisielPKP Telekomunikacja Kolejowa

Firma „Chłodnictwo-Klimatyzacja” Robert Biernat z siedzibą w Szczecinie przy ul. 5 Lipca realizowała w naszej firmie zadania związane z dostawą, montażem i uruchomieniem urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach urządzeń telekomunikacyjnych zlokalizowanych w Koszalinie, Słupsku i Kołobrzegu.

Ponadto w/w firma w latach 2001-2002 dokonała szeregu napraw uszkodzonych klimatyzatorów typu Elektra, Friedrich i Amcor.

Wszystkie zlecone prace wykonane zostały profesjonalnie, terminowo i z należytą starannością co pozwala polecić firmę „Chłodnictwo-Klimatyzacja” – Robert Biernat innym inwestorom.

Zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-handlowych mgr inż. Franciszek Bosak

ERMA Sp. z o.o.

 

Firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Biernat Robert z siedzibą w Szczecinie ul. 5-go Lipca 30, wykonała w naszej firmie system wentylacji z klimatyzacją, zamontowany w pomieszczeniach biurowych.

 

Ze względu na charakter produkcji, wentylacja ma za zadanie nie dopuścić zapachów i pyłów powstających w czasie produkcji laminatów do pomieszczeń biurowych, które są zlokalizowane przy samej hali produkcyjnej.

 

System wentylacji wykonany przez firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja spełnia swoje zadanie bez zastrzeżeń, poza tym zapewnia nam ogrzewanie i klimatyzację przez cały rok.

 

Wszystkie zlecone prace wykonano rzetelnie, profesjonalnie, terminowo oraz z należytą starannością, co pozwala nam polecić firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja innym inwestorom.

 

Prezes Zarządu mgr inż. Stanisław Wilczyński

POLBAR – restauracje Mc Donald’s w Szczecinie

Polecamy firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja jako profesjonalny serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

W naszej firmie w dwóch restauracjach Mc Donald’s w centrum Szczecina w/w firma prowadzi od trzech lat przeglądy serwisowe i bieżące naprawy systemów wentylacji i klimatyzacji oraz naprawy urządzeń chłodniczych.

Wszystkie zlecone prace wykonuje rzetelnie, profesjonalnie, fachowo oraz z należytą starannością co pozwala nam polecić firmę „Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja” innym inwestorom.

POLBAR - Paweł Kurka

RUCH S.A. Oddział Pomorski w Szczecinie 

Rekomendujemy firmę Biernat Robert Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i systemu wentylacji awaryjnej.
 
Wykonawca wykonał w firmie RUCH S.A. rzetelnie, fachowo, sprawnie klimatyzację serwerowni oraz system wentylacji awaryjnej. Przeprowadził remonty dwóch istniejących klimatyzatorów.
 
z up. Dyrektora gł. spec. ds. administracyjnych Zbigniew Kaczmarek


KK - Electronic Sp. Z O.O.

Ze szczególnym zadowoleniem potwierdzam, że firma "Biernat Chłodnictwo – Klimatyzacja” wykonuje w naszej firmie od 2007r instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne. Firma p. Biernata w okresie tym wykonała wentylację dwóch dużych hal produkcyjnych i zaplecza socjalnego oraz liczne instalacje klimatyzacyjne pomieszczeń biurowych i serwerowni. Instalacje zostały zaprojektowane profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a prace montażowe wykonane z należytą starannością. Firma wykonuje również przeglądy serwisowe wszystkich instalacji w terminie i rzetelnie.

 

Dotychczasowe pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą "Biernat Chłodnictwo - Klimatyzacja" pozwalają nam polecić ww. firmę innym inwestorom zainteresowanym zakupem i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dyrektor Przemysław Szczepaniak


Radio ESKA Szczecin 96.9 FM

Ze szczególnym zadowoleniem potwierdzam, iż firma „Chłodnictwo - Klimatyzacja" Robert Biernat, cechuje się solidnością, pełną fachowością i profesjonalizmem. Urządzenia zainstalowane i serwisowane w Radiu Eska Szczecin 96,9 fm pracują bez zastrzeżeń pomagając przetrwać nam upały.

Z dotychczasowej pracy wykonanej przez ww. firmę jestem bardzo zadowolony i z pełną odpowiedzialnością mogę tę firmę polecić wszystkim zainteresowanym montażem a także serwisem urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dyrektor Zarządzający Krzystof UrbaPole S.C.

Firma CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT w roku 2010 wykonała instalację klimatyzacji VRF w zabytkowej kamienicy położonej na podzamczu Szczecińskim przy ul. Kurza Stopka 13 -14 w Szczecinie.
 
Instalacja systemów odbyła się sprawnie, fachowo i solidnie. W zakresie prac zostały profesjonalnie dobrane i przedstawione inwestorowi rozwiązania techniczne nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji i układów wentylacji mechanicznej. Prace montażowe przebiegały spranie i terminowo w etapach, zgodnie z harmonogramem budowy, bez uszczerbku dla zabytkowego obiektu.
Firma Biernat charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem przy realizacji powierzonych zadań. Możemy z całą pewnością polecić firmę Pana Roberta Biernata jako rzetelnego i sprawdzonego partnera i wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Edward Kopala, Ireneusz Piotrowski


SKSM S.A.


Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. w Szczecinie stwierdzają, od roku 2003 firma CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA Robert Biernat świadczy nam usługi, polegające na dostawie, montażu i uruchomieniu profesjonalnych układów klimatyzacji pomieszczeń biurowych. Wykonuje również niezbędne, okresowe przeglądy i naprawy tych urządzeń. W zakres współpracy wchodzi fachowa porada w optymalnym doborze nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, dostosowanych do specyficznych warunków pracy na terenie kopalni kruszyw, gdzie urządzenia muszą być trwałe oraz odporne na kurz i drgania.

Wszystkie do tej pory wykonywane zlecenia realizowane były sprawnie, solidnie i terminowo oraz profesjonalnie pod względem technicznym.

Mamy pewność, że w ciągu dalszej współpracy z firmą Pana Roberta Biernata, zadania przez nas zlecane realizowane będą z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem jak do tej pory.

Dyrektor Generalny mgr inż. Krzysztof Grzesiak


Wyższa Szkoła Bankowa

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie, zaświadcza iż w okresie 2008-2010 firma CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT świadczyła usługi związane z pracami instalacyjnymi w modernizowanym budynku naszej uczelni. W zakres prac wchodzi dostawa, montaż i uruchomienie systemów wentylacyjnych, oraz klimatyzacja pomieszczeń technicznych. Wszystkie do tej pory wykonywane prace, łącznie z fachowym doradztwem technicznym dotyczącym doboru nowoczesnych i energooszczędnych technologii, realizowane były solidnie, sprawnie i terminowo, Firma wykonuje również niezbędne przeglądy serwisowe zamontowanych urządzeń, bez zastrzeżeń z naszej strony.

                                                              Liczymy na dalszą profesjonalną współpracę

 

Dyrektor ds. organizacji i rozwoju Agnieszka Piątkowska-Ciak


 

Multi-Invest

Rekomendujemy firmę BIERNAT CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA jako rzetelnego i fachowego wykonawcę systemów klimatyzacyjnych.

Firma Biernat wykonała w budynku usługowo-biurowym figurującym w wojewódzkiej ewidencji zabytków, położonym przy Bramie Portowej 4 w Szczecinie, będącym własnością Firm: Multi-Invest Arkadiusz Ogorzelski i Golema Edward Paweł, klimatyzację w zakresie:

montaż klimatyzatorów ściennych w serwerowni komputerowej i pomieszczeniach

biurowych na trzech kondygnacjach,

-          instalacja rurowa,

-          montaż agregatów na dachu budynku .

Instalacja systemów odbyła się sprawnie, fachowo i bezproblemowo. Nawet w przypadku modyfikacji pierwotnych projektów w zależności od potrzeb zamawiającego, wszystkie prace odbywały się w terminie i bezproblemowo ze strony firmy Biernat Chłodnictwo -Klimatyzacja. Urządzenia zostały dobrane fachowo, pracują bez zastrzeżeń i utrzymuje zaplanowaną temperaturę i warunki bytowe. Firma wykonuje rzetelnie i terminowo przeglądy serwisowe i jest zawsze do dyspozycji w przypadku problemów z urządzeniami.

 

Ogorzelski Arkadiusz, Golema Edward Paweł


 

Wojewódzki Urząd Pracy

Firma „Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat" z siedzibą przy ulicy 5-go lipca 30 w Szczecinie instalował dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy system klimatyzacji serwerowni i pokoi ościennych.

Zaproponowane rozwiązanie oraz montaż całego systemu zostały wykonane profesjonalnie, terminowo i nie budzą, żadnych zastrzeżeń. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, mamy nadzieję na dalszą współpracę w ramach rozbudowy i utrzymaniu systemów klimatyzatorów.

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Andrzej Przewoda


Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie oceny efektywności energetycznej zastosowanych urządzeń chłodniczych o mocy chłodniczej nominalnej większej niż 12 kW.

Zaświadcza się, że Pan Robert Biernat ukończył w/w szkolenie przeprowadzone w dniach 13/14.03.2015r. w siedzibie Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji - Szczecinek.

Zaświadczenie wydaję się na podstawie upoważnienia KCICHiK do prowadzenia szkolen - RIS 2.32/00176/2013

Inni klienci, którzy skorzystali z naszych usług:

§         Izba Celna w Szczecinie - dostawa klimatyzatorów do serwerowni i pomieszczeń szkoleniowych, stały serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

§         Izba Skarbowa w Szczecinie – stała konserwacja i obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

§         Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (ZO w Szczecinie i Gdańsku) – montaż klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych.

§          PPUP Poczta Polska – stała konserwacja i obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych głównego urzędu Poczty Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Montaż urządzeń klimatyzacyjnych w serwerowni i pomieszczeniach biurowych.

§         Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologicza Gorzów Wielkopolski - dostawa systemu klimatyzacji na bazie agregatu wody lodowej 130 kW obsługujący budynek laboratorium. Montaż wyciągów i klimatyzacji w sali konferencyjnej.

§         PKP Telekomunikacja Kolejowa – montaż urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach urządzeń telekomunikacyjnych zlokalizowanych w Koszalinie, Słupsku i Kołobrzegu.

§         Baza Marynarki Wojennej w Świnoujściu - montaż drzwi chłodniczych.

§         Żegluga Pomorska - montaż klimatyzatorów na statkach wolnocłowych.

§         Urząd Morski w Szczecinie - serwis klimatyzatorów zabezpieczających system radarowy toru wodnego oraz dostawa klimatyzacji do pomieszczeń biurowych.

§         Areszt Śledczy w Szczecinie – umowa serwisowa na przeglądy urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, dostawa komory chłodniczej.

§         Areszt Śledczy w Międzyrzeczu – dostawa urządzeń chłodniczych.

§         Sąd Rejonowy w Szczecinie - montaż i konserwacja klimatyzacji w serwerowni komputerowej i biurze obsługi.

§         Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych - dostawa klimatyzacji pomieszczeń biurowych.

§         Stocznia Szczecińska – sklimatyzowanie pomieszczeń biurowych firmy ODFJEU.

§         Elewator „Ewa” – montaż i serwis klimatyzacji.

§        ERMA Sp. z o.o. – wykonanie systemu wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych.

§        VNH Fabryka Grzejników w Wałczu - klimatyzacja serwera komputerowego.

§         Zakład produkcji odzieżowej "Falcon" – montaż nagrzewnic, wykonanie systemu wentylacji na hali produkcyjnej.

§         Zakład produkcji odzieżowej "Orzech" - montaż systemu wentylacji na hali produkcyjnej.

§         Szpital Kliniczny nr 2 w Szczecinie – dostawa urządzeń chłodniczych.

§         Gabinety stomatologiczne Dr Dembowska – montaż klimatyzacji.

§         „Prodenmed” – wykonanie wentylacji gabinetów stomatologicznych.

§         Klinika stomatologiczna „Unimedex” – montaż klimatyzacji.

§          Uzdrowisko Kołobrzeg  - wykonanie wentylacji podbasenia.

§         Sieć aptek „Zdrowie” – wykonanie klimatyzacji i wentylacji.

§         Apteka „Bałtycka” – dostawa i montaż klimatyzacji.

§         Hotele Novotel i Ibis – umowa na serwisowanie i naprawę urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

§        Hotel Radisson – naprawa urządzeń chłodniczych.

§        Hotel Amber Baltic – montaż klimatyzacji w salonie fryzjerskim.

§        Hotel 15 Południk – montaż systemu klimatyzacji i wentylacji w kuchni i restauracji.

§         Salon jubilerski "Terpiłowscy" – montaż klimatyzacji.

§         Salon jubilerski "W.Kruk" – obsługa serwisowa klimatyzatorów.

§         Fabryka Cukierków "Dobosz" - wykonanie tuneli chłodniczych do polewania cukierków czekoladą.

§         Cukiernia "Malek" - bieżący serwis komór chłodniczych w zakładzie produkcyjnym. Serwis lad, lodówek, zamrażarek w cukierniach i sklepach. Wykonanie klimatyzacji w sklepie firmowym.

§        "ZAMORSCY" (hurtownia zaopatrzenia piekarń, cukierni, gastronomii) - wykonanie komory składowej.

§        "POLBAR" - konserwacja systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych w restauracjach Mc'Donalds ul. Woj. Polskiego i ul. Niepodległości.

§         Fabryka krakersów "Rarytas" – dostawa i montaż komory chłodniczej.

§         Restauracja "Podzamcze" - montaż mebli chłodniczych w kuchni.

§         Restauracja "Josephine" w Międzyzdrojach - wykonanie systemu wentylacji i klimatyzacji.

§         Pizzerie "MaMaMija" - naprawa urządzeń chłodniczych.

§         Pizzeria "Malibu" w Świnoujściu -montaż klimatyzacji i wentylacji.

§         Pizzeria "Toscania" w Stargardzie Szczecińskim - montaż klimatyzacji i wentylacji.

§          Hurtownia mięsa "BYK" Szczecin Mierzyn ul. Welecka - wykonanie komór mroźniczych, chłodniczych, nadzór serwisowy wszystkich urządzeń, dobór, dostawa, montaż i nadzór serwisowy klimatyzatorów w sieci sześciu sklepów mięsnych "BYK", bieżące naprawy mebli chłodniczych (lady, regały, lodówki) 

§         Sieć sklepów "PULS" - serwis i montaż urządzeń chłodniczych.

§         "Polski Sklep" Kopenhaga - montaż klimatyzacji.

§          Sieć sklepów "Desperados" - dostawa i montaż klimatyzatorów.

§          Kioski "Lider" - dostawa i montaż klimatyzatorów.

§         Kwiaciarnia "Leśna" - montaż nawilżacza powietrza, serwis klimatyzacji.

§         Hurtownia kwiatów - montaż komory chłodniczej.

§         Kwiaciarnia "Leśna" - montaż nawilżacza powietrza, serwis klimatyzacji.

§         Kwiaciarnia "Wanda" - montaż klimatyzacji.

 

BIERNAT
Szczecin, ul. 5 lipca 30
tel. (0-91) 48 40 767
fax (0-91) 48 40 161
biernat.szczecin.pl © 2005